Пронајдено безживотно тело во куќа на ул.„Лазо Трпоски“ во Охрид

Вчера околу 17:50 часот во Охрид во куќа на ул.„Лазо Трпоски“ пронајден е починат А.Т.(58). По наредба на јавен обвинител телото на починатиот е предадено за обдукција.

Увид на местото на настанот извршила екипа од Секторот за внатрешни работи Охрид.

Share